Vieno domeno istorija

Lapkritis, tikriausiai, yra pats niūriausias metų mėnuo. Išoriškai. O viduje, vadovaujantis kinų medicinos principais, vyksta didysis darbas – apsivalymas nuo visko, kas nebereikalinga. Tai lėtas ir susikaupimo reikalaujantis laikotarpis, kai vidinis pasaulis tampa svarbesnis už išorinį. Gal dėl to gilinimosi į save, prieš aštuonerius metus būtent lapkritį man kilo mintis nusipirkti naują domeną ir sukurti tinklalapį, kuriame galėčiau dalintis su kitais savo kinų medicinos žiniomis.

Taigi, 2012 metų lapkričio 25 d. pasaulį išvydo tinklalapis www.kinumedicina.com. Tai buvo pirmasis lietuviškas tinklalapis, kuriame pradėta talpinti informacija apie kinų medicinos taškus lietuvių kalba. Valio!

Džiaugiausi ir tylomis didžiavausi savimi, tačiau tuo pat metu man buvo labai nedrąsu. Nežinojau, ar sugebėsiu išdėstyti mintis taip, kad kiti suprastų, o svarbiausia, ar šita informacija apskritai kam nors reikalinga. Nutariau, kad naujasis tinklalapis bus tarsi mano užrašų knygelė, kurią atsivertusi galėsiu greit susirasti reikiamą informaciją. O kad niekas nežinotų, jog tinklalapio autorė esu aš, kartu su domenu nusipirkau ir slaptumo paslaugą, garantuojančią mano, kaip savininkės, inkognito.

Bičiulės, kurioms išdrįsau pasiūlyti panaršyti www.kinumedicina.com tinklalapyje, jį įvertino labai teigiamai. Smagu prisiminti, kaip iš nuostabos ištįso jų veidai, sužinojus, kas yra visų tekstų autorius. O juokingiausia buvo tuomet, kai savo išvargusiomis akimis ir pertemptais nugaros raumenimis (tas darbas reikalavo didelio kruopštumo) photoshopu išdailintas ir į tinklalapį įkeltas nuotraukas radau kinų medicinos lektorės man, kaip mokinei, pateiktoje seminaro medžiagoje! Tuomet ir supratau, kad mano tinklalapis yra skaitomas 😃.

Panašu, kad kinumedicina.com istorija eina į pabaigą pamažu užleisdama vietą lietuviškam domenui rytuterapija.lt, padedančiam tęsti lygiai prieš aštuonerius metus užgimusią tradiciją – dalintis.

2020 m. lapkričio 25 d.