Apie VŠĮ “Rytų terapija”

VŠĮ „Rytų terapija“ idėja gimė iš meilės gamtai ir žmogui, iš pagarbos Rytų medicinos išminčiai ir nenumaldomo noro dalintis. Dalintis kinų medicinos žiniomis, galinčiomis pakeisti gyvenimo kokybę, ir rankų šiluma, siekiančia paskatinti žmogaus organizmo savigydos procesus.

Kasmet renkama nauja grupė į kinų medicinos, Rytų terapijos ir savimasažo mokymus. Nedideliame bendraminčių rate kartu kaupiame kinų medicinos žinias, mokomės taškinio masažo paslapčių, prisiliečiame prie užburiančios kvapų magijos, siekiame pažinti save ir, viską apjungdami į darnią visumą, stipriname savo sveikatą.

Kiekvieno seminaro metu mokomės praktinių dalykų: taškinio masažo, savimasažo, moksa terapijos, QI GONG, ACU-YOGA, Rytų terapijų ir pėdų refleksoterapijos. Aromaterapijos valandėlėje susipažįstame su sveikatą puoselėjančiais eteriniais aliejais.

Nuo 2022 m. pradėti rengti mišrūs mokymai, kad mokytis galėtų ir tie, kurie nori pasirinkti individualų tempą, ir tie, kuriems gyvi susitikimai grupėje yra arčiau širdies.

Mūsų tikslas – paskatinti žmogų pažinti save, suprasti kūno siunčiamus signalus ir tinkamai juos interpretuoti. Mes siekiame ugdyti žmogaus atsakomybę už savo sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Mūsų vizija – tūkstantmečius kauptos senosios Rytų išminties ir pažangių Vakarų medicinos žinių apjungimas sveiko, harmoningo ir prasmingo gyvenimo kūrimui.

 

VŠĮ “Rytų terapija” vadovė
Orinta Eitutė

_____
Kontaktai