Išlydėjus 2020-uosius

Išlydėjome dar vienerius metus, kuriuos galėčiau pavadinti ypatingais. Vieni juos keikė, kiti vertino gautas pamokas, tačiau abejingų, manau, nepaliko nei vieno.
2020-ieji buvo kupini atradimų ir praradimų, vertybių perkainojimo ir kūrybiškumo paieškų.

Buvome išspirti iš komforto zonos ir priversti ieškoti naujų būdų dirbti, gyventi, o kartais net išgyventi. Sunkmetis padėjo suvokti gyvybės trapumą ir kitoje šviesoje pamatyti savo draugus ir pažįstamus. Medicininės kaukės uždengė žmonių veidus, tačiau apnuogino sielas. Pamatėm paviršutiniškus ir gilius, egocentrikus ir altruistus, vakserius ir antivakserius, blaiviai mąstančius ir paskendusius sąmokslo teorijose, skleidžiančius ramybę ir pilančius žodžių srutas.

Karantinas padėjo kitomis akimis pažvelgti į artimuosius ir suprasti, kad, nepaisant erzinančios kasdienybės, jie mums yra patys brangiausi. Buvome priversti atsigręžti į save ir savyje ieškoti užuovėjos nuo baimių bei pasisemti jėgų gyventi toliau.

Nepeikime išėjusių metų. Padėkokime jiems už pamokas, pabuvimą su savimi ir galimybę suprasti paprasto žmogiško apkabinimo vertę.

Orinta