Autorių teisės

Tinklalapyje www.rytuterapija.lt pateikta medžiaga yra informacinės paskirties.

Skaitydami šį tinklalapį Jūs deklaruojate, kad esate sveikai mąstantis žmogus ir pilnai atsakote už savo veiksmus. Jūs prisiimate visą atsakomybę už galimą moralinę ir materialinę žalą, padarytą Jums ir Jūsų turtui, kuri galėjo tiesiogiai ar netiesiogiai atsirasti dėl tinklalapyje www.rytuterapija.lt pateiktos informacijos.

Tinklalapis www.rytuterapija.lt ir visas jo turinys yra VŠĮ “Rytų terapija” nuosavybė. Turinio kopijavimas, atkūrimas ir publikavimas be nuorodos į autorių (Orinta Eitutavičienė) ir informacijos šaltinį (www.rytuterapija.ltbei autorystės pasisavinimas yra draudžiamas. Kopijuoti, platinti ar kitaip atkartoti šio tinklalapio turinį galima tik gavus raštišką VŠĮ “Rytų terapija” sutikimą.

Šiame tinklalapyje gali būti talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių tinklalapius. Jei naudojantis ten pateikta informacija būtų patirta bet kokia žala, už ją atsako tik atitinkamų tinklalapių autorius. VŠĮ “Rytų terapija” neprisiima atsakomybės už tuose tinklalapiuose pateiktą informaciją, jos turinį ir vykdomą veiklą.

VŠĮ “Rytų terapija”