Kuriuos mokymus pasirinkti

Šiais metais Rytų terapijos mokymai vyks mišriu būdu, todėl galite rinktis Jums patogiausią variantą.

1. Tik nuotoliniai mokymai. Juos sudarys 18 temų, viena tema – vienas mėnuo. Visą mėnesį bus keliamos video pamokos, susiję su mėnesio tema. Video pamokose bus ir teorinė, ir praktinė medžiaga. Video pamokos bus keliamos į mokymosi platformą ir pasiekiamos visą Jūsų mokymosi laikotarpį. Mokymosi metu iškilusius klausimus aptarsime specialiai mokymams sukurtoje facebook grupėje.

2. Gyvi užsiėmimai. Kartą per 2 mėn. bus organizuojami gyvi užsiėmimai. Juose bus akcentuojama praktinė dalis. Kartu masažuosime taškus ir atliksime pratimus, kurie buvo pateikti nuotolinėse video pamokose ir papildomai išmoksime naujų praktinių dalykų (šiek tiek naujos teorijos taip pat).

3. Nuotoliniai ir gyvi mokymai.

Kuriuos mokymus pasirinkti? Nuotoliniuose mokymuose rasite visus pradmenis, reikalingus pradėti praktikuoti kinų mediciną. Jei norite nerti į kinų mediciną giliau ir sužinoti daugiau – lankykite visus užsiėmimus. O jei jau turite kinų medicinos žinių ir norite pasitobulinti praktinę dalį – galite rinktis tik praktinius užsiėmimus.

Mokymų programą rasite čia: https://www.rytuterapija.lt/mokymu-programa/
Jei turite klausimų, drąsiai rašykite: info@rytuterapija.lt