Rankų galia

Rankos, suteikiančios pagalbą, švelnesnės negu besimeldžiančios lūpos.
[R.G. Ingersolas]

Rankos… Ar kada susimąstėte, kokios jos mums yra svarbios? Judrioje kasdienybėje be rankų būtume bejėgiai lyg stipriai suvystyti kūdikiai.

Kiekvieną dieną rankomis atliekame tūkstančius darbų darbelių, net negalvodami apie tą stebuklingą įrankį, kuriuo kiekvienas galime naudotis kada tik panorėjęs ir visai nemokamai. Bet ar kas nors tuo džiaugiasi?

Rankos mums būtinos tam, kad galėtume pažinti pasaulį ir lietimu jį įvertinti. Rankos gelbsti kai stengiamės išreikšti save, savo nuotaikas ir jausmus, ypač tomis akimirkomis, kai pritrūksta žodžių…

Motinos rankų šiluma, jaukumo pojūtis mylimojo glėbyje, džiaugsmas, užliejantis širdį mažam kūdikio kumšteliui sugriebus tėčio pirštą. Ar visa tai būtų įmanoma be rankų?

Manau, nesuklysiu pasakiusi, kad rankų prisilietimas buvo pirmoji ir pati seniausia terapija – gydymas, galintis nuraminti kūno skausmą ir palengvinti sielos gėlą. Mes ir šiandien galime apkabinimu paguosti kenčiantį, ištiesta ranka pakelti suklupusį ir paprasčiausiu prisilietimu padrąsinti išsigandusį. Skamba paprastai, tiesa?

Kitą kartą, kai tepsite rankas kremu, lakuosite nagus, puošitės žiedais ar apyrankėmis, prisiminkite, kad rankos gali būti ne tik įvaizdžio dalis, bet ir neįkainojamas sveikatos stiprinimo įrankis. Panaudokite rankas savimasažui, kuris sveikatins ir stiprins jūsų kūną, ir kūrybai, kuri atgaivins ir išlaisvins jūsų sielą.

Orinta Eitutavičienė

_____

Jei norite sužinoti daugiau apie savimasažą, akupresūros taškus ir jų veikimo būdus, apsilankykite mūsų mokymuose. Plačiau apie mokymus skaitykite čia.