Apie VŠĮ “Rytų terapija”

VŠĮ „Rytų terapija“ idėja gimė iš meilės gamtai ir žmogui, iš pagarbos Rytų medicinos išminčiai ir nenumaldomo noro dalintis. Dalintis kinų medicinos žiniomis, galinčiomis pakeisti gyvenimo kokybę, ir rankų šiluma, siekiančia paskatinti žmogaus organizmo savigydos procesus.

Kasmet renkama nauja grupė į seminarų ciklą: „Kinų medicinos pagrindai. Rytų terapija ir savimasažas“. Nedideliame bendraminčių rate kartu kaupiame kinų medicinos žinias, mokomės taškinio masažo paslapčių, prisiliečiame prie užburiančios kvapų magijos, siekiame pažinti save ir, viską apjungdami į darnią visumą, stipriname savo sveikatą.

Kiekvieno seminaro metu mokomės praktinių dalykų: taškinio masažo, savimasažo, QI GONG, ACU-YOGA, Rytų terapijų ir pėdų refleksoterapijos. Aromaterapijos valandėlėje susipažįstame su sveikatą puoselėjančiais eteriniais aliejais.

Tiems, kurie neturi galimybės prisijungti prie grupės, rengiami individualūs mokymai gyvai arba nuotoliniu būdu.

 

Mūsų tikslas – paskatinti žmogų pažinti save, suprasti kūno siunčiamus signalus ir tinkamai juos interpretuoti. Mes siekiame ugdyti žmogaus atsakomybę už savo sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Mūsų vizija – tūkstantmečius kauptos senosios Rytų išminties ir pažangių Vakarų medicinos žinių apjungimas sveiko, harmoningo ir prasmingo gyvenimo kūrimui.

_____

Apie lektorę