Rankų stebuklas

katukasRankos… Ar kada susimąstėte, kokios jos mums yra svarbios? Judrioje kasdienybėje be rankų būtume bėjėgiai lyg stipriai suvystyti kūdikiai.

Kiekvieną dieną rankomis atliekame tūkstančius darbų darbelių, net negalvodami apie tą stebuklingą įrankį, kuriuo kiekvienas galime naudotis kada tik panorėjęs ir…nemokamai. Bet ar kas nors tuo džiaugiasi?

Rankos mums būtinos tam, kad galėtume pažinti pasaulį ir lietimu jį įvertinti. Rankos gelbsti kai stengiamės išreikšti save, savo nuotaikas ir jausmus, ypač tomis akimirkomis, kai pritrūksta žodžių…

Motinos rankų šiluma, jaukumo pojūtis mylimojo glėbyje, džiaugsmas, užliejantis širdį mažam kūdikio kumšteliui sugriebus tėčio pirštą. Ar visa tai būtų įmanoma be rankų?

Manau, nesuklysiu pasakiusi, kad rankų prisilietimas buvo pirmoji ir pati seniausia terapija – gydymas, galintis nuraminti kūno skausmą ir palengvinti sielos gėlą. Mes ir šiandien galime apkabinimu paguosti kenčiantį, ištiesta ranka pakelti suklupusį ir paprasčiausiu prisilietimu padrąsinti išsigandusį. Skamba paprastai, tiesa?

Mūsų rankos yra galingas įrankis, kuris, kaip ir kiti, gali ne tik kurti gėrį, bet ir sėti blogį. O kad taip nenutiktų, klausykime širdies. Juk širdies vadovaujamos rankos daro stebuklus!